
влевовправо
Причіп для мотоблоку 120 на 160 см під жигулівські колеса
- В наявності
- Код: ЕСВ593
10 700 ₴
+380 (96) 146-22-69
Андрійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Причіп для мотоблоку під жигулівські колеса Розмір 1.21.6 метра Вантажопідйомність до 700 кг Дишло 60 на 40 мм Колір синій Сидіння на всю ширину з ящиком для інструментів посилений Кузов (не самоскид) Маточини під жигулівські колеса ( причіп без коліс) Окремо можна купити колеса , ціну уточнюйте у менеджерів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 800 кг |
| Дорожній просвіт | 200 мм |
| Робоча швидкість руху | 20 км/год |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Синій |
- Ціна: 10 700 ₴








