Поршень ZN1115NL, фото 1
Поршень ZN1115NL
  • В наявності
  • Код: 000042053
Андрій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поршень ZN1115NLПоршень ZN1115NL
В наявності
Андрій
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
L=110mm B1=2mm B2=2mm B3=5mm d=36mm D=115mm