Гільза циліндра ZN1120NL, фото 1
Гільза циліндра ZN1120NL
  • В наявності
  • Код: 000042066
Андрій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гільза циліндра ZN1120NLГільза циліндра ZN1120NL
В наявності
Андрій
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
L=210mm d=120mm D1=138mm B1,B2=6mm D2=132mm