Поршень ZN1120NL, фото 1
Поршень ZN1120NL
  • В наявності
  • Код: 000042076
Андрій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поршень ZN1120NLПоршень ZN1120NL
В наявності
Андрій
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
L=111mm d=36mm B1,B2,B3=2.5mm B4=5mm D=120mm