
влевовправо
Плуг 2-20 двокорпусний посилений (мотоблоковий)
- В наявності
- Код: АПЛ10
3 100 ₴
+380 (96) 146-22-69
Андрійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плуг призначений для основного відвального оброблення ґрунту за допомогою мотоблока.
Застосовується для розпушування, кришіння, часткового перемішування ґрунту, для глибокого заділення в неї наземних залишків культур, бур'янів і шкідників, для їхнього подальшого перегнивання та знищення.
Запаханий шар ґрунту краще насичується вологою в зимовий період.
Підходить до усіх видів важких (водяних) мотоблоків та мототракторів китайського виробництва
Має всі різновиди регулювання.
Ширина захвату - 400 мм
Кількість корпусів - 2 шт
Товщина стійки - 10 мм
Вага плуга - 26 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина оранки | 200 мм |
| Глибина обробки | 200 мм |
| Кількість робочих органів | 2 шт. |
| Маса | 26 кг |
| Потреба в потужності трактора | 8 л. с. |
| Тип | мотоблок мототрактор |
| Ширина захоплення | 400 |
- Ціна: 3 100 ₴



