
влевовправо
Причіп для мотоблоку під жигулівські колеса (120 на 160 см)
- В наявності
10 300 ₴
+380 (96) 146-22-69
Андрійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Причіп для мотоблоку під жигулівські колеса Розмір 1.2*1.6 метра Вантажопідйомність до 700 кг Дишло 60 на 40 мм Колір синій Сидіння на всю ширину з ящиком для інструментів посилений Кузов (не самоскид) Маточини під жигулівські колеса ( причіп без коліс) Окремо можна купити колеса , ціну уточнюйте у менеджерів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Дорожній просвіт | 200 мм |
| Робоча швидкість руху | 20 км/год |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажність | 800 т |
| Колір | Синій |
- Ціна: 10 300 ₴








