Поршень TY2100IT, фото 1
Поршень TY2100IT
  • В наявності
  • Код: 000026800
Андрій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поршень TY2100ITПоршень TY2100IT
В наявності
Андрій
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
D=100mm H1=100mm H2=86mm H3=43mm d1=35mm d2=56mm s1=5mm s2,3=2.6mm