Труба вихлопна ДБ168F/170F, фото 1
Труба вихлопна ДБ168F/170F
  • Немає в наявності
  • Код: 000028667
Андрій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Труба вихлопна ДБ168F/170FТруба вихлопна ДБ168F/170F
Немає в наявності
Андрій
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
L=145mm H=170mm B=120mm d=9mmx2 a=44mm