Гільза циліндра ZN1115NL, фото 1
Гільза циліндра ZN1115NL
  • В наявності
  • Код: 000042043
Андрій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гільза циліндра ZN1115NLГільза циліндра ZN1115NL
В наявності
Андрій
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
d=115mm D бортика=133mm H бортика=9mm D=127mm L=207mm