Поршень ZN1125NL, фото 1
Поршень ZN1125NL
  • В наявності
  • Код: 000042099
Андрій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поршень ZN1125NLПоршень ZN1125NL
В наявності
Андрій
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
L=110mm dпал=36mm B1,B2,B3=2mm B4=5mm D=125mm