Труба вихлопна DF250/DF254, фото 1
Труба вихлопна DF250/DF254
  • В наявності
  • Код: 000043189
Андрій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Труба вихлопна DF250/DF254Труба вихлопна DF250/DF254
В наявності
Андрій
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
L=940мм d=43мм D=50мм 4 * М10 крепление 70*70
Основні атрибути
Сумісність з моделлюD50
Користувальницькі характеристики
Діаметр зовнішній (мм)43 мм
Діаметр зовнішній (мм) 250 мм
Довжина (мм)940 мм